Agencja pośrednictwa pracy Marktplan - oferty pracy Tarnowskie Góry - pośrednictwo pracy

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY MARKTPLAN prowadzona jest przez Marktplan sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000227519. Figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 7867.

Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie dla pielęgniarek, pielęgniarzy, opiekunek/opiekunów osób starszych i chorych oraz przedszkolanek i maszynistów kolejowych na terenie Niemiec.

Oferujemy legalna pracę dla osób ze znajomością języka niemieckiego oraz profesjonalną pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z wyjazdem.

Dla osób, które chcą pracować na terenie Niemiec, a nie znają języka zapraszamy na Specjalistyczne Kursy Języka Niemieckiego ukierunkowane na zawód pielęgniarki, przedszkolanki i maszynisty kolejowego.
Osoby, które chcą pracować jako opiekun/ opiekunka osób starszych i chorych, ale nie posiadają odpowiednich kwalifikacji zapraszamy na Kurs "Opiekun osób starszych i chorych z Językiem Niemieckim". Celem kursu jest pozyskanie nowych kwalifikacji zawodowych poprzez przygotowanie teoretyczne słuchaczy do pracy w zawodzie oraz zdobycie umiejętności praktycznych do wykonywania zawodu opiekuna osób starszych i chorych wraz z nauką języka w stopniu wystarczającym dla wykonywania pracy.