Zarządzanie nieruchomościami Marktplan - Zarządzanie nieruchomościami Tarnowskie Góry - Zarządzanie nieruchomościami

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

Posiadamy certyfikat jakości usług świadczonych przez Naszą firmę co daje gwarancję naszym klientom, że usługi świadczone przez nas są na wysokim poziomie, profesjonalne i cechują się najwyższą jakością.

Nasi współpracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w działach administracyjnych i finansowych. Mogą pochwalić się gruntowną wiedzą w poszczególnych gałęziach naszej działalności. Rozumieją i dbają we właściwy sposób o potrzeby naszych Klientów.
Działamy wyłącznie we współpracy ze wspólnotą, wszelkie koszty są uzgadniane z Zarządem lub jego przedstawicielem. Zarządca gotowy jest zawsze życzliwie i cierpliwie wysłuchać Państwa uwag oraz natychmiast zareagować, by rozwiązać wszystkie problemy.

Współpracując z wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klientów i zapewnić im wyjątkową jakość świadczonych usług. Dobierając współpracowników zewnętrznych i podwykonawców kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych usług. W tym celu zwracamy szczególną uwagę na dobór pracowników naszych podwykonawców.